KURUMSAL

office

TARİHÇE

1992 yılında Baran Hırdavat ismi ile küçük bir dükkanda aile işletmesi olarak başladığımız ticari hayatımız, emek ve tecrübe dolu 27 yılı geride bıraktı. Öncelikli olarak hırdavat ve yük kaldırma ürünleri olmak üzere, sıcak satış odaklı pazarlama yolu ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine cevap olmaya çalıştık.

Piyasaların değişimi ve gelişimi, taleplerin artması bizi değişmeye ve gelişmeye itti. Bu doğrultuda gelişime uyum sağlayıp talepleri karşılayabilmek için 2008 yılında, Adana’ nın ticaret merkezi olan ve halen faaliyet yürüttüğümüz Kızılay Caddesi’ ne taşındık. Ve 2008' de BARAN MAKİNE VE TEKNİK HIRDAVAT İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. olarak kurumsallaştık. Bu noktadan sonra bütün altyapımızı, pazarlama ve satış politikamızı, stok çeşitliliğimizi değişen ve gelişen sektöre göre güncelleyip daha profesyonel ve kaliteli bir hizmet vermeye başladık.

Kurulduğumuz günden bu yana değişmeyen tek şey kalite ve güven odaklı ticari anlayışımızdır. Bu şekilde siz değerli müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmadık. Kesinlikle bizi bu noktaya getiren en temel konu budur.

Bugün geldiğimiz nokta itibari ile sektörün öncü firmalarından biriyiz. Hizmet verdiğimiz sektörlerin öncü firmalarının tercihi de bu yüzden biziz. Yük Kaldırma Ekipmanları, Endüstriyel El Aletleri ve İş güvenliği Ürünleri olarak üç ana başlık altında çok geniş stoğumuzla, çok geniş bir hedef kitlesine ve sektöre hizmet veriyoruz. Kalite ve güven odaklı satış politikası ile satış öncesi ve sonrası hizmetimizle müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretiyoruz.

FAALİYET ALANLARIMIZ